Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Aurora / Vanishing Waves (2012)

Aurora / Vanishing Waves (2012)
(balsavo:2)


Vaidina: Marius Jampolskis, Jurga Jutaite, Rudolfas Jansonas, Vytautas Kaniusonis, Martina Jablonskyte, Darius Meskauskas, Sharunas Bartas, Brice Fournier, Philip Lenkowsky, Frédéric Andrau, Maciej Marczewski, Nicolas Simon, Arnoldas Eisimantas, Gabija Jaraminaite, Rasmante BurzaiteFilmas kurtas su programos „ES parama Media“ pagalba. Tai nuotykinė fatališkos meilės istorija, perteikta per psichologinį techno trilerį. Režisierė Kristina Buožytė („Kolekcionierės“ autorė) su scenarijaus bendraautoriumi, prancūzu Bruno Samper, tyrinėja žmonių sąmonės ir pasąmonės vingius.

Dėl „mokslinio eksperimento“ sėkmės kai kurie kūrėjai solidariai nusiskuto galvas. Pirmasis savo gerbėjus nustebino aktorius Marius Jampolskis. Po savaitės sprendimą nusirėžti plaukus teko priimti aktoriaus filmo partnerei Jurgai Jutaitei. Solidarizuodamasi plikai galvą nusiskuto ir juostos režisierė.

Kūrybinė grupė dirbo Nidoje, Vilniuje bei jo apylinkėse. Tai buvo ir Mariaus Jampolskio nardymo pamokos su povandeniniu filmavimu, vėliau scenos persikėlė į Operos ir baleto teatrą, tada tęsėsi Sporto rūmuose, įspūdingų interjerų butuose. Nemaža dalis filmo kurta buvusioje „Tauro" alaus gamykloje: čia įsikūrė laboratorija, kurioje „eksperimentavo“ tarptautinė mokslininkų komanda.14-07-2014, 12:55 | Peržiūrų: 4492 | Raktažodžiai: aurora online, lietuviski filmai, vanishing waves online lt, aurora online lt, nemokami filmai, filmai online, moviex online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.