Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Džonas Karteris / John Carter (2012)

Džonas Karteris / John Carter (2012)
(balsavo:4)


Vaidina: Taylor Kitsch, Lynn Collins, Samantha Morton, Willem Dafoe, Thomas Haden Church, Mark Strong, Ciarán HindsPilietinio karo nualintas veteranas Džonas Karteris netikėtai atsiduria Marse, kur patenka į keistų milžiniškų būtybių nelaisvę. Prieš savo valią patekęs į šią vietą vyras ryžtasi pabėgimui ir vos ištrūkęs sutinka Heliumo princesę Dejah Thoris – moterį, beviltiškai ieškančią žmogaus, galėsiančio išlaisvinti jos planetą nuo įsibrovėlių. Netikėtai sau pačiam vyras suvokia, jog į Marsą papuolė visai ne atsitiktinumo dėka, o planetos ir jos gyventojų likimas – jo rankose. Ant išnykimo ribos balansuojanti planeta ir jos pasaulis priverčia Džoną Karterį iš naujo atrasti save ir stoti į kovą vardan teisingumo.
8-08-2015, 10:30 | Peržiūrų: 6777 | Raktažodžiai: Džonas Karteris, Džonas Karteris online, John Carter (2012), nuotykiu filmai online, nemokami filmai 6eimai, nemokami filmai internetu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva