Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Viską prisiminti / Total Recall (2012)

Viską prisiminti / Total Recall (2012)
(balsavo:1)


Vaidina: Colin Farrell, Kate Beckinsale, Jessica Biel, Bryan Cranston, Bokeem Woodbine, Bill Nighy, John Cho, Will Yun Lee, Milton Barnes, James McGowan, Natalie Lisinska, Michael Therriault, Stephen MacDonald, Mishael Morgan, LinLyn Lue, Dylan Smith, Andrew Moodie, Kaitlyn Leeb, Leo Guiyab, Nykeem Provo…Leno Wisemano režisuota Philipo K. Dicko kūrinio ekranizacija su Colinu Farrellu, Kate Beckinsale ir Jessica Biel. Tuo pačiu tai – 1990-ųjų metų veiksmo filmo su Arnoldu Schwarzeneggeriu perdirbinys. Pagrindiniam herojui Douglasui Quaidui buvo praplautos smegenys, tačiau jis panoro viską prisiminti. Bet ką daryti, kai prisiminimai veda į Marsą... Naujasis variantas žavi įspūdingais efektais, įtemptu siužetu ir išskirtine C. Farrello vaidyba. Ar jūs pasirengę fantastiškai 118 minučių kelionei į 2084-uosius?

17-11-2015, 20:26 | Peržiūrų: 1786 | Raktažodžiai: Viską prisiminti online, Viską prisiminti 2012, Total Recall online, Total Recall 2012, veiksmo filmai, mistiniai, trileriai, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.