Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Tamsos žmogus / Darkman (1990)

Tamsos žmogus / Darkman (1990)
(balsavo:2)


Vaidina: Liam Neeson, Frances McDormand, Colin Friels, Larry Drake, Nelson Mashita, Jessie Lawrence Ferguson, Rafael H. Robledo, Dan Hicks, Ted Raimi, Dan Bell, Nicholas Worth, Aaron Lustig, Arsenio 'Sonny' Trinidad, Said Faraj, Nathan Jung, Professor Toru Tanaka, John Lisbon Wood, Frank Noon, William Dear, Julius Harris…Mokslininkas, visą gyvenimą pašventęs žmogaus persikūnijimo idėjai, tampa nusikaltėlių auka. Banditai nužudo geriausią draugą, sudegina laboratoriją ir visiškai pakeičia gyvenimą. Mokslininką visi laiko mirusiu.
Jo veidas taip sužalotas, kad niekas neatpažįsta. Ir nieko nebelieka, kaip tik pasitelkti savo persikūnijimo idėją ir imtis įmantraus keršto.

21-11-2015, 17:04 | Peržiūrų: 1833 | Raktažodžiai: Tamsos žmogus online, Darkman online, fantastiniai filmai, veiksmo filmai, filmai online, kriminaliniai filmai, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.