Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Dievo šukės / Edges of the Lord (2001)

Dievo šukės / Edges of the Lord (2001)
(balsavo:1)


Vaidina: Haley Joel Osment, Willem Dafoe, Liam Hess, Richard Banel, Olaf Lubaszenko, Malgorzata Foremniak, Andrzej Grabowski, Chiril Vahonin, Olga Frycz, Dorota Piasecka, Wojciech Smolarz, Marek Weglarski, Edyta Jurecka, Ryszard Ronczewski, Krystyna Feldman, Eugene Osment, Krzysztof Pieczynski, Stefania Wasko, Marian Czekalski, Aldona Grochal…Krokuva, 1942 - ieji metai. Mieste siaučia vokiškieji fašistai. Žydų šeima jaučia, kad virš jų galvų jau susikaupė juodi mirties debesys. Jie trokšta išgelbėti bent savo vienintelį sūnų Romeką. Dvylikos metų berniukas bulvių maiše išvežamas į kaimą pas gimines.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad čia – ramybės ir vilties oazė, tačiau, net ir prisiglaudęs katalikų šeimoje, berniukas nesijaučia saugus. Pro kaimą vagonuose jo tautiečiai gabenami į koncentracijos stovyklas, kasdien jį lydi įtarūs žvilgsniai, aplinkui – vien netektys ir sielvartas. Ilgesio ir nuolatinės baimės kamuojamas vaikas suvokia, kad niekada nebepamatys savo tėvų, niekada nebesugrįš namo. Drauge su kitais vaikais jis lankosi bažnyčioje ir priverstas ruoštis pirmajai komunijai. Katalikų kunigas randa kelią į Romeko širdį ir padeda įveikti gyvenimo baimę.

19-11-2015, 19:27 | Peržiūrų: 1772 | Raktažodžiai: Dievo šukės online, Edges of the Lord online, kariniai filmai, dramos filmai, kriminaliniai filmai, žiureti filmus nemokamai, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Komentarai (1)
Vartotojas offline Zikulliks 4 Rugsėjo 2017 22:22
Dievo sukes / Edges of the Lord (2001) » Naujausi nemokami filmai online, serialai online, ziureti be registracijos

Отличный Torrent-Player смотрите и скачивайте
фильмы, сериалы бесплатно и без рекламы.
Сегодня добавленно:
Гоголь. Начало (2017)
Тайна 7 сестёр (2017)
Малыш на драйве (2017)
Оно приходит ночью (2017)
          1
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.