Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Greičio svajonė / The World's Fastest Indian (2005)

Greičio svajonė / The World's Fastest Indian (2005)
(balsavo:1)


Vaidina: Anthony Hopkins, Iain Rea, Tessa Mitchell, Aaron Murphy, Tim Shadbolt, Annie Whittle, Greg Johnson, Antony Starr, Kate Sullivan, Craig Hall, Jim Bowman, Alison Bruce, Phoebe Falconer, Charles Pierard, Barry Ryan, Bill Richardson, Mick Rose, Tony Wilson, Wesley Dowdell, Todd Emerson…1960 metais Naujojoje Zelandijoje, tikrame pasaulio užkampyje, Burtui Munro šauna į galvą beprotiškas sumanymas - išėjus į pensiją, perdirbti 1920 metų motociklą ir įgyvendinti savo svajonę - nuvykti į „Greičio savaitę“ Solt Leik Sityje, Jutoje.

Su ilgus metus konstruotu motociklu, neturėdamas pinigų, be jokios palaikymo komandos ir nugalėdamas daugybę sunkumų, jis ne tik nuvyksta į Bonvilį, bet ir 1967 m. pasiekia naują pasaulio greičio rekordą. Ir ne vieną, o daugelį kartų.
16-11-2015, 22:30 | Peržiūrų: 1594 | Raktažodžiai: Greičio svajonė online, The World s Fastest Indian online, Biografiniai filmai, dramos, filmai online, žiureti nemokamai, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.