Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Vyras ir moteris / A Man and a Woman (1966)

Vyras ir moteris / A Man and a Woman (1966)
(balsavo:0)


Vaidina: Anouk Aimée, Jean-Louis Trintignant, Pierre Barouh, Valérie Lagrange, Antoine Sire, Souad Amidou, Henri Chemin, Yane Barry, Paul Le Person, Simone Paris, Gérard SireKanų “Auksine palmės šakele” apdovanotas filmas pasakoja apie du našlius – Aną ir Žaną Luji. Susipažinti filmo herojams padeda vaikai, kuriuos jie augina vieni. Netrukus Ana ir Žanas Luji supranta, kad nori būti kartu. Tačiau Žanas Luji yra lenktynininkas ir privalo vykti į Monako ralį. Tai tampa išbandymu, po kurio pora nutaria likti kartu... Vienas garsiausių kino istorijoje meilės filmų buvo kaltintas viskuo – sentimentalumu, banalumu bei kitomis buržuazinėmis ydomis, tačiau jį žiūri iki šiol.
27-10-2015, 22:16 | Peržiūrų: 1585 | Raktažodžiai: Vyras ir moteris online, A Man and a Woman online, romantiniai filmai parsisiusti, dramos filmai parsisiusti, nemokami filmai, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.