Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Valkirija / Valkyrie (2008)
2008 , Dramos, Istoriniai, Kariniai, Trileriai IMDB: 7.1

Valkirija / Valkyrie (2008)
(balsavo:1)


Vaidina: Tom Cruise, Kenneth Branagh, Bill Nighy, Terence Stamp, Tom Wilkinson, Carice van Houten, David Bamber, Thomas Kretschmann, Harvey Friedman, Kenneth Cranham, Matthias Freihof ir kiti.Valkirija – 2008 m. sukurta karinė drama, kurioje pasakojama tikrais įvykiais paremta istorija apie 1944 m. liepos 20 d. įvykdytą vokiečių karininkų pasikėsinimą į Adolfą Hitlerį.

Trečiojo Reicho pulkininkas Klausas fon Štaufenbergas (jį vaidina Tomas Cruise‘as) nėra tas, kuriuo dedasi. Užsitarnavęs pagarbą ir laipsnį Hitlerio vadovaujamoje kariuomenėje, pulkininkas iš tikrųjų trokšta nuversti diktatorių, kol pastarasis nesunaikino jo mylimos Vokietijos ir visos Europos.

Laikas nenumaldomai bėga, fiureris žengia į priekį, trypdamas žmogiškumo ir sąžinės apraiškas. Pulkininkas nusprendžia veikti. Kartu su nelengvai atrastų, tačiau jau ištikimais tapusių bendraminčių būreliu ir apsiginklavęs paties Hitlerio atsargoje laikoma strategija – planu, pavadintu „Valkirija“, Klausas fon Štaufenbergas imasi įgyvendinti savo tikslą – sunaikinti nacių vyriausybę iš vidaus.


16-03-2017, 10:21 | Peržiūrų: 2967 | Raktažodžiai: Valkirija 2008 online, žiureti filma Valkirija 2008 online, Valkirija 2008 žiureti nemokamai, Kariniai filmai, Itoriniai, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.