Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Didvyris ir siaubas / Hero and the Terror (1988)

Didvyris ir siaubas / Hero and the Terror (1988)
(balsavo:1)


Vaidina: Chuck Norris, Brynn Thayer, Steve James, Jack O'Halloran, Jeffrey Kramer, Ron O'Neal, Murphy Dunne, Heather Blodgett, Tony DiBenedetto, Billy Drago, Joe Guzaldo, Peter Miller, Karen Lorre, Lorry Goldman, Christine Wagner, Francette Mace, Bill Harris, Branscombe Richmond, Melanie Noble, Shelley Pogoda…Serijinis žudikas Saimonas neleidžia miestelėnams ramiai miegoti. Į kovą su nusikaltėliu stoja policininkas Denis. Jo dėka serijinis žudikas sugaunamas ir pasodinamas į psichiatrijos kliniką. Miestas ir spauda paskelbia Denį herojumi. Saimonas nerimsta ir pasprunka iš klinikos... Po trejų metų miestą vėl pradeda krėsti žmonių žudymo karštinė, o Denis vėl privalo stoti akis į akį su žudiku.

28-09-2017, 15:08 | Peržiūrų: 408 | Raktažodžiai: Didvyris ir siaubas online, filmai online, žiureti nemokamai, lietuviu kalba, nemokami filmai online, filmai lietuviu kalba, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.