Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Drilbitas / Drillbit Taylor (2008)
2008 , Dramos, Komedijos IMDB: 5.7

Drilbitas / Drillbit Taylor (2008)
(balsavo:1)


Vaidina: Nate Hartley, Troy Gentile, Ian Roberts, Owen Wilson, Casey Boersma, Dylan Boersma, Lisa Ann Walter, Beth Littleford, David Koechner, Matt Walsh, Janet Varney, Lisa Lampanelli, Bill O'Neill, Shaun Weiss, Jordan Valacich, Valerie Tian, David Dorfman, Alex Frost, Josh Peck, Dana Nicole Silver…Trys nevykėliai moksleiviai yra desperatiškai nusiteikę išmokti apsiginti ir atkeršyti savo skriaudėjams, todėl jie pasamdo Drilbitą – kovos menų specialistą. Žinoma, jaunuoliai gauna tai, už ką sumokėjo.

Drilbitas priima šią nemokšų komandą po savo sparneliu ir savo keistokais treniravimo būdais veda vaikinus į pergalę – kad mokykla ir vėl būtų jų pusėje!

7-06-2017, 12:03 | Peržiūrų: 533 | Raktažodžiai: Drilbitas 2008 online, žiureti Drilbitas nemokamai, žiureti filma Drilbitas, Drilbitas filmas dykai, Drillbit Taylor (2008), žiurėk online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.