Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Karas / Krigen / A War (2015)

Karas / Krigen / A War (2015)
(balsavo:1)


Vaidina: Alex Høgh Andersen, Pilou Asbæk, Tuva Novotny, Dar Salim, Søren Malling, Charlotte Munck, Dulfi Al-Jabouri, Petrine Agger, Martin Tamm Andersen, Christian 'Krolle' Pedersen, Marianne Levy, Marie Elver Windekilde, Cecilie Elise Sondergaard, Nikolaj Seefeld Mortensen, Morten Bennebo, Iman Hossani, Jakob Frølund, Andre Fog Sorensen, Chenxi Huang, Heine Kaarsberg…Danijos kariuomenės būrio vadas Klausas Maiklas Pedersonas paliko šeimą namuose ir leidosi globoti Talibano terorizuojamų Afganistano gyventojų. Jo žmona Marija tvarkosi viena prižiūrėdama tris mažus vaikus, bet ramybės neduoda mintys apie pavojingoje karo zonoje tarnaujantį mylimą vyrą. Per eilinę operaciją danų taikdariai patenka į susišaudymo epicentrą. Kad išgelbėtų savo būrio vyrų gyvybes, Klausas sąmoningai pažeidžia protokolo taisykles.

Toks neišvengiamas poelgis išprovokuoja sudėtingus padarinius jam pačiam ir artimiausiems žmonėms. Sąžiningas ir nuoširdus Klausas grąžinamas į Daniją ir apkaltinamas karo nusikaltimo padarymu. Teismo procesas privers būrio vadą ir gyvybėmis dėl savo šalies rizikavusius karius perkainoti vertybes.

Filme daug vaidmenų atlieka tikri Afganistane tarnavę kareiviai.

Filmas 2016-aisiais nominuotas "Oskarui" geriausio filmo užsienio kalba kategorijoje.


1-06-2017, 03:38 | Peržiūrų: 1126 | Raktažodžiai: Karas 2015 online, žiureti filma Karas nemokamai, nemokami filmai online, filmai dykai online, žiureti nemokamai, filmai online, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.