Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Krymas. Įvykių kronika / Crimea as It Was (2016)

Krymas. Įvykių kronika / Crimea as It Was (2016)
(balsavo:4)


Vaidina: ....................Subyrėjus Sovietų Sąjungai kilo klausimas, kaip bus padalytas SSRS Juodosios jūros laisvynas, kurio bazė buvo Kryme, Ukrainos teritorijoje. 1997 m. Rusija ir Ukraina susitarė, pasidalijo laivus ir pagalbinius dalinius. Rusija išsinuomojo kai kurias bazes. Nuo to laiko Kryme sugyveno dviejų valstybių karinės jūrų ir sausumos pajėgos.
2014m. vasarį, kai Kijeve buvo sušaudyti Euromaidano demonstracijų dalyviai, prezidentas V. Janukovyčius pabėgo į Rusiją. Kitą dieną, vasario 22 d., Simferopolyje žmonės išėjo į mitingą parodyti solidarumo Maidanui. Vasario 25-26 d. prasidėjo priešprieša tarp vieningos Ukrainos šalininkų ir prorušiškų separatistų. Vasario 27-ąją, anksti ryte, nežinomi iki dantų ginkluoti asmenys užėmė Krymo autonominės respublikos parlamentą. Užėmę Krymo valdžios insitucijas separatistai paskelbė referendumą dėl jo statuso. Ukrainos kariniai daliniai buvo užblokuoti vadinamųjų žaliųjų žmogeliukų, esą turėjusių užtikrinti taikią referendumo eigą. 10-oji jūrų aviacijos brigada nusprendė perkelti techniką iš užblokuoto aerodromo į žemyninę Ukrainos dalį.

13-04-2017, 22:32 | Peržiūrų: 2029 | Raktažodžiai: Krymas. Įvykių kronika, žiureti Krymas 2016 online, Dokumentiniai filmai, Crimea as It Was (2016), filmai online, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.