Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Nuotrauka per valandą / One Hour Photo (2002)
2002 , Dramos, Trileriai IMDB: 6.8

Nuotrauka per valandą / One Hour Photo (2002)
(balsavo:1)


Vaidina: Robin Williams, Connie Nielsen, Michael Vartan, Dylan Smith, Erin Daniels, Paul Hansen Kim, Lee Garlington, Gary Cole, Marion Calvert, David Moreland, Shaun P. O'Hagan, Jim Rash, Nick Searcy, Dave Engfer, Jimmy Shubert, Eriq La Salle, Clark Gregg, Andy Rolfes, Carmen Mormino, Izrel Katz…Saimoras (Robin Williams) nebe pirmą dešimtmetį ryškina nuotraukas ir džiugina žmones nuostabių akimirkų vaizdais. Deja, jis vienišas ir gali tik pasvajoti, kad taps laimingos šeimos nariu.

Pati laimingiausia ir darniausia jo klientų šeima – Jorkinai. Jų nuotraukomis apklijuotos Saimoro namų sienos, vyriškis žūtbūt siekia palenkti į savo pusę Jorkinų sūnų Džeiką. Ir netikėtai atsiskleidžia tiesa – tobuli santykiai tėra vien tik vaidyba, nes Vilas Jorkinas yra neištikimas žmonai.5-04-2017, 01:40 | Peržiūrų: 2144 | Raktažodžiai: Nuotrauka per valandą online, One Hour Photo (2002), žiureti filma Nuotrauka per valandą, Trileriai online, filmai online, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva