Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Policininkas su puse / Cop And A Half / Cop & ½ (1993)
1993 , Komedijos, Kriminaliniai, Šeimai IMDB: 3.8

Policininkas su puse / Cop And A Half / Cop & ½ (1993)
(balsavo:1)


Vaidina: Burt Reynolds, Norman D. Golden II, Ruby Dee, Holland Taylor, Ray Sharkey, Sammy Hernandez, Frank Sivero, Rocky Giordani, Marc Macaulay, Tom McCleister, Ralph Wilcox, Tom Kouchalakos, Carmine Genovese, Sean O'Neal, Max Winkler, Steve Carlisle, Annabelle Weenick, Paul Vroom, Tim Goodwin, Mike Benitez…"Pusė" - tai žavus juodaodis berniukas Devonas. Bet nemanykit, kad pusė nieko nereiškia. Berniūkštis visą savo gyvenimą (aštuonerius metus!) svajojo būti policininku, drąsiuoju riteriu mėlynais marškiniais ir blizgančiu ženkleliu. Kad ir kaip būtų keista, berniuko svajonės netikėtai beveik išsipildo. Jis pamato, kaip žymus mafijos vadeiva nužudo savo bendrininką. Ir štai mažasis Devonas sėda į tikrą policijos automobilį ir drauge su tikru policininku puola persekioti patį tikriausią nusikaltėlį. Policininkas, žinoma, nelabai žavisi tuo, jog jam reikia prižiūrėti savo "mažąją pusę", bet mažylis pasirodo ne iš kelmo spirtas - tik jis vienas žino, kur slapstosi piktadarys.


7-03-2017, 10:52 | Peržiūrų: 648 | Raktažodžiai: Policininkas su puse 1993 online, Cop And A Half (1993), žiureti filma Policininkas su puse, filmai šeimai online, filmai online, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.