Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Dėl visko kaltas Styvas / All About Steve (2009)
2009 , Komedijos, Romantiniai IMDB: 4.8

Dėl visko kaltas Styvas / All About Steve (2009)
(balsavo:1)


Vaidina: Sandra Bullock, Thomas Haden Church, Bradley Cooper, Ken Jeong, DJ Qualls, Howard Hesseman, Keith David, Beth Grant, Katy Mixon, M.C. Gainey, Holmes Osborne, Delaney Hamilton, Jason Jones, Carlos Gómez, George Sharperson, Luenell, Christina Carlisi, Joe D'Angerio, Shanda Laurent, Kerri Kenney…Galvosūkių kūrėja Merė Horovitz yra graži, protinga ir... prilygsta gamtos katastrofai – jai nuolat nesiseka. Fatališkų Merės nesėkmių šleifas patraukia televizijos operatoriaus Styvo dėmesį. Tiesa, patraukia ne romantiškai, o iš "profesinės" pusės.

Atsiradus susidomėjimui, atsiranda ir draugų, kurie suorganizuoja susitikimą. Ar, tiksliau kalbant, aklą pasimatymą. Jo metu Merė nusprendžia, kad abipusis potraukis akivaizdus, kad ji surado savo sielos draugą ir kad nuo šiol seks paskui Styvą visur, kur tik jis beeitų.

3-03-2017, 21:17 | Peržiūrų: 801 | Raktažodžiai: Dėl visko kaltas Styvas 2009 online, žiureti Viskas apie Styvą, Viskas apie Styvą filmas online, All About Steve (2009), filmai online, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.