Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Sąjungininkai / Allied (2016)

Sąjungininkai / Allied (2016)
(balsavo:3)


Vaidina: Brad Pitt, Vincent Ebrahim, Xavier De Guillebon, Marion Cotillard, Camille Cottin, Michael McKell, Vincent Latorre, August Diehl, Fleur Poad, Miryam Hayward, Iselle Rifat, Aysha Kanayo, Anton Blake, Daniel Betts, Sally Messham, Jared Harris, Lizzy Caplan, Charlotte Hope, Celeste Dodwell, Maggie O'Brien…1942 m., Antrojo pasaulinio karo įkarštyje, Šiaurės Afrikoje susikerta amerikiečio Makso ir prancūzės Marijanos keliai. Maksas – amerikiečių šnipas, užduotis vykdantis bet kokiomis priemonėmis. Marijana – prancūzų pasipriešinimo kovotoja ir slaptoji agentė. Prireikus abu nedvejodami atima gyvybę ir nepailsdami kovoja už laisvę, idealus ir teisybę. Juos suveda tarptautinė operacija, nukreipta prieš aukštą nacių pareigūną. Vykdydami užduotį, Maksas ir Marijana vis daugiau bendrauja tarpusavyje, įsimyli ir sukuria šeimą.

Tačiau ne visose operacijose padedamas taškas tada, kai jos baigiasi. Kai gyvenimas jau atrodė ramus, Maksui įskiepyjama dvejonė, kad jo žmona iki šiol neapleidus šnipinėjimo ir tiesiog naudojasi Maksu.


17-03-2017, 18:53 | Peržiūrų: 3907 | Raktažodžiai: Sąjungininkai 2016 online, žiureti filma Sąjungininkai, Sąjungininkai filmas online, Allied (2016) online, kariniai filmai, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.