Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Šokis hip-hopo ritmu 2. Gatvės / Step Up 2: The Streets (2008)
2008 , Dramos, Romantiniai, Muzikiniai IMDB: 6.2

Šokis hip-hopo ritmu 2. Gatvės / Step Up 2: The Streets (2008)
(balsavo:2)


Vaidina: Briana Evigan, Robert Hoffman, Adam G. Sevani, Cassie Ventura, Danielle Polanco, Christopher Scott, Mari Koda, Janelle Cambridge, Luis Rosado, Harry Shum Jr., LaJon Dantzler, Telisha Shaw, Black Thomas, Kmel Howell, Jeff 'Rapid' Ogle, Donnie 'Crumbs' Counts, Ebone Johnson, Rynan 'Rainen' Paguio, James 'Cricket' Colter, Alison Faulk…Maištingoji gatvės šokėja įstoja į elitinę Merilendo meno mokyklą. Mergina atgauna pasitikėjimą savo jėgas tik suviliojusi geidžiamiausią vaikiną, kuris kaip tik yra profesionaliausias šokėjas visoje mokykloje.

Andi ir Čeisas pradeda treniruotis kartu ir pažadina savo širdyse tūnančią meilę. Jie ryžtasi dalyvauti pogrindiniame ir nelegaliame Baltimorės šokių čempionate "Gatvės".


8-02-2017, 12:12 | Peržiūrų: 1657 | Raktažodžiai: Šokis hip-hopo ritmu 2 online, Step Up 2: The Streets (2008), žiureti filma Šokis hip-hopo ritmu 2, muzikiniai filmai, filmas online, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.