Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Išlaisvink save nuo televizijos / Free Rainer (2007)
2007 , Dramos, Komedijos, Kriminaliniai IMDB: 6.7

Išlaisvink save nuo televizijos / Free Rainer (2007)
(balsavo:1)


Vaidina: Moritz Bleibtreu, Elsa Sophie Gambard, Milan Peschel, Gregor Bloéb, Tom Jahn, Andreas Brandt, Robert Viktor Minich, Ralf Knicker, Irshad Panjatan, Simone Hanselmann, Doris Golpashin, Peer Jäger, Us Conradi, Franziska Knuppe, Vinzenz Kiefer, Bruno Montani, Vanessa Wieduwilt, Jonas Laleman, Moritz Udem, Thorsten Wift…Televizija jums meluoja! Televizija manipuliuoja jūsų mintimis! Televizija sukuria gyvenimo iliuziją!

Talentingasis jaunosios kartos atstovas Hansas Weingartneris žaismingomis, radikaliomis ir juokingomis priemonėmis stengiasi išreikšti savo asmeninę nuomonę apie šiuolaikinę televiziją.

Mistiniais metodais skaičiuojamų reitingų viršūnėse karaliauja reto kvailumo laidos ir patys įvairiausi realybės šou. Gausiai reklamuojami dalyviai tampa galingo verslo marionetėmis, o jų autoriai kraunasi milžiniškas pajamas iš transliuojamos reklamos ir siunčiamų sms žinučių. Panašios tendencijos vyrauja ne tik Vokietijoje, bet ir Lietuvoje, kurioje per pastaruosius metus užgimė gausybė barmenų, gelbėtojų, šokėjų, dainininkų ir įvairaus plauko pokalbių šou apie nieką, kuriose dalyviai už atlygį viešai „skalbia“ savo apatinius.

Kur slepiasi tie paslaptingieji laidų reitingus nustatantys pulteliai? Ar jūs pažįstate bent vieną žmogų, kurio televizorius dalyvauja skaičiavimo akcijoje? Ar bent jau galėtumėte įvardinti kokį draugą, kurio pažįstamų namuose žiūrimi kanalai realiai įtakoja reitingus?


15-01-2017, 23:39 | Peržiūrų: 754 | Raktažodžiai: Išlaisvink save nuo televizijos 2007 online, filmai online, žiureti filma Išlaisvink save nuo televizijos, Free Rainer (2007) online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva