Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Nuotaka / La novia / The Bride (2015) LT SUB
2015 , Naujausi filmai, Filmai 2015, Dramos IMDB: 6.8

Nuotaka / La novia / The Bride (2015) LT SUB
(balsavo:3)

  • Metai: 2015
  • Žanras: Dramos
  • Trukmė: 01:38:38
  • Kalba: Lietuvių (Subtitrai)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Paula Ortiz

Vaidina: Inma Cuesta, Álex García, Asier Etxeandia, Luisa Gavasa, Carlos Álvarez-Nóvoa, Leticia Dolera, Consuelo Trujillo, Ana Fernández, María Alfonsa Rosso, Manuela Vellés, Verónika Moral, Laura Contreras, Mariana Cordero, Mariano Anós, David Moreau, Jorge Usón, Pedro Rebollo, Carmela del Campo, Álvaro Baumann, Anchel Pablo…Dar vaikystėje Leonardas, Nuotaka ir Jaunikis tapo neišskiriama trijule. Metams bėgant nepastebima, stipri ir nepertraukiama meilė surišo Nuotakos ir Leonardo širdis. Nelaimei, jų šeimos nuolat kursto nesantaiką ir abipusę neapykantą perduoda iš kartos į kartą. Ilgai trunkantį konfliktą tikimasi išspręsti sutartomis vedybomis, kad Duktė iš vienos šeimos ištekėtų už Sūnaus iš kitos šeimos. Tačiau Likimas ir Mirtis rašo visiškai kitokį – kruvinos nesantaikos – scenarijų, nes Nuotaka yra seniai įsimylėjusi Leonardą. Gražuolė paklūsta tėvų valiai, bet dieną prieš tuoktuves ji sutinka elgetą žiniuonę ir išgirsta lemtingą patarimą („netekėk už jo, jei nemyli“).


Moderni ir ugninga ispanų poeto ir dramaturgo Federico García Lorca‘os pjesės „Kruvinos vestuvės“ adaptacija buvo nufilmuota Kapadokijoje (Turkija) ir Monegros pusdykumėje (Ispanija).

„Stilinga drama yra sukurta didelio ekrano ir tobulo garso žavesiui. Filmas užburia jausmų galia, įspūdingais peizažais, ugningais šokiais, erotiniu intymumu, neprilygstamojo japonų kompozitoriaus Shigeru Umebayashi (Wongo Kar Wai’aus „Meilės laukimas“, „2046“, „Didysis meistras“) muzika, talentingų aktorių pasirodymais.“


15-01-2017, 17:53 | Peržiūrų: 975 | Raktažodžiai: Nuotaka 2015 online, žiureti filma Nuotaka, Nuotaka filmas online, The Bride (2015) online, nemokami filmai online, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.