Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Myliu tave, žmogau / I Love You, Man (2009)
2009 , Komedijos, Romantiniai IMDB: 7.0

Myliu tave, žmogau / I Love You, Man (2009)
(balsavo:1)


Vaidina: Paul Rudd, Rashida Jones, Sarah Burns, Greg Levine, Jaime Pressly, Jon Favreau, Jane Curtin, J.K. Simmons, Andy Samberg, Jean Villepique, Rob Huebel, Kym Whitley, Colleen Crabtree, Caroline Farah, Mather Zickel, Aziz Ansari, Nick Kroll, Liz Cackowski, Kulap Vilaysack, Catherine Reitman…Nekilnojamojo turto agentas džiaugiasi sėkmingai pasibaigusiomis piršlybomis, bet negali sau atleisti, kad vis dar neturi geriausio draugo, kurį ramia sąžine galėtų skirti pabroliu. Iki šventinės vedybų ceremonijos likusį laiką jis leidžia vaikščiodamas į romantiškus, keistus ir nepatogius pasimatymus su vyrais, o bendraudamas su potencialiais kandidatais atranda savo antrąjį "aš" ir prisirišimas prie sužadėtinės silpnėja.

16-12-2016, 11:27 | Peržiūrų: 694 | Raktažodžiai: Myliu tave žmogau online, žiureti filma Myliu tave žmogau, romantiniai filmai, komedijos online, filmai online, nemokami filmai, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.