Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Iš kokios tu planetos? / What Planet Are You From? (2000)
2000 , Komedijos, Fantastiniai, Romantiniai IMDB: 5.6

Iš kokios tu planetos? / What Planet Are You From? (2000)
(balsavo:1)


Vaidina: Garry Shandling, Annette Bening, John Goodman, Greg Kinnear, Ben Kingsley, Judy Greer, Danny Zorn, Harmony Smith, Richard Jenkins, Linda Fiorentino, Caroline Aaron, Nora Dunn, Cricky Long, Camryn Manheim, Ann Cusack, Jane Lynch, Richard Minchenberg, Drinda Lalumia, J.C. MacKenzie, Willie Garson…Iš tolimos planetos, kurioje nėra jausmų ir nėra lyčių skirtumo, į Žemę su svarbia užduotimi atsiunčiamas ateivis. Įsibrovėliui suteikiamas Haroldo vardas ir nepaprasta užduotis – jis privalo kuo skubiau apvaisinti Žemės moterį ir susilaukti vaiko. Pradėjęs darbuotis, Haroldas po truputį perpranta žmonių lyčių skirtumus ir net pasiekia, kad su juo susižadėtų Siuzan.

27-11-2016, 11:42 | Peržiūrų: 601 | Raktažodžiai: Iš kokios tu planetos online, žiureti Iš kokios tu planetos, fantastinės komedijos online, romantiniai filmai, filmai online, filmaijums online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva