Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Didžiosios lokės sūnūs / The Sons of Great Bear (1966)
1966 , Vesternai, Nuotykių IMDB: 6.2

Didžiosios lokės sūnūs / The Sons of Great Bear (1966)
(balsavo:1)


Vaidina: Gojko Mitic, Jirí Vrstála, Rolf Römer, Hans Hardt-Hardtloff, Gerhard Rachold, Horst Jonischkan, Jozef Majercík, Jozef Adamovic, Milan Jablonsky, Hannjo Hasse, Helmut Schreiber, Jozo Lepetic, Rolf Ripperger, Brigitte Krause, Karin Beewen, Ruth Kommerell, Kati Székely, Zofia Slaboszowska, Slobodanka Markovic, Hans Finohr…Filmas „Didžiosios lokės sūnūs“ pasakoja apie negailestingą Dakotos genties kovą už savo laisvę tuo metu, kai beveik visos kitos indėnų gentys jau buvo užleidusios vietą baltiesiems.

Jaunas genties vadas nusprendžia išvesti savo žmones iš rezervato ir palydėti Didžiosios lokės sūnus į naujas žemes Kanadoje. Jaudinančių nuotykių kupinas kelias pavojingas, indėnų pasiaukojimas didžiulis, tačiau ne visi pasiekia išsvajotąją šalį.

23-11-2016, 10:08 | Peržiūrų: 887 | Raktažodžiai: Didžiosios lokės sūnūs online, žiureti Didžiosios lokės sūnūs, nuotykiai online, žiureti vesternus nemokamai, filmai lietuviu kalba, žiurėk online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.