Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Džiunglių knyga / The Jungle Book (1994)
1994 , Romantiniai, Nuotykių, Šeimai IMDB: 6.0

Džiunglių knyga / The Jungle Book (1994)
(balsavo:1)


Vaidina: Jason Scott Lee, Cary Elwes, Lena Headey, Sam Neill, John Cleese, Jason Flemyng, Stefan Kalipha, Ron Donachie, Anirudh Agarwal, Faran Tahir, Sean Naegeli, Joanna Wolff, Liza Walker, Rachel Robertson, Natalie Morse, Gerry Crampton, Amrik Gill, Rick Glassey, David Vincent Bobb, Ed GaleGarsioji Radjardo Kiplingo Mauglio istorija atgimsta didžiajame ekrane su tikrais aktoriais. Siužetas visiems puikiai žinomas – visai mažas į džiungles patekęs berniukas užauga tarp vilkų ir su laukiniais žvėrimis sutaria geriau nei su žmonėmis. Pitonas, lokys ir pantera tampa jo geriausiais draugais, kuriais žmonių vaikas gali pasikliauti bet kokioje situacijoje.

12-11-2016, 10:10 | Peržiūrų: 755 | Raktažodžiai: Džiunglių knyga filmas online, žiureti filma Džiunglių knyga, filmai apie Mauglį online, žiureti filmus šeimai online, filmai online, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.