Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Nepaprasti italų nuotykiai Rusijoje / Unbelievable Adventures of Italians in Russia (1974)
1974 , Komedijos, Nuotykių IMDB: 7.8

Nepaprasti italų nuotykiai Rusijoje / Unbelievable Adventures of Italians in Russia (1974)
(balsavo:1)


Vaidina: Andrey Mironov, Ninetto Davoli, Antonia Santilli, Alighiero Noschese, Tano Cimarosa, Evgeniy Evstigneev, Olga Aroseva, Gigi Ballista, Vadim Grachyov, Zoya Isaeva, King, Aleksandr Lukyanov, Yuri Mikhajlov, Ella Nekrasova, Boris Runge, Franca Sciutto, Larisa Vikkel, Valeri VinogradovRomoje, skurdžių ligoninėje, miršta rusų emigrantė senutė, buvusi Peterburgo Imperatoriškojo teatro balerina. Gulėdama mirties patale, ji papasakoja anūkei Olgai, kad po revoliucijos, bėgdama iš Rusijos, ji visas savo brangenybes paslėpė slėptuvėje po liūtu.
Dabar Olga yra vienintelė paveldėtoja. Ilgai nedvejojusi, ji išsiruošia į miestą prie Nevos. Bėda ta, kad lėktuve mergina sutinka dar penkis pretendentus į senelės palikimą. Du sanitarai Antonijus ir Džiuzepė, solidus ligoninės gydytojas, neprognozuojamas pacientas sulaužyta koja ir mafiozas Rozarijus Agro, kurio žmona gimdė toje pačioje ligoninėje, nugirdo pasakojimą apie brangenybes ir neatsispyrė pagundai išbandyti savo laimę. Peterburge italus su gėlių puokšte pasitinka paslaptingasis gidas Andrėjus, kuris yra įpareigotas pasitikti ir pagerbti milijonąjį turistą, atvykusį iš Italijos.

21-09-2017, 12:03 | Peržiūrų: 974 | Raktažodžiai: Nepaprasti italų nuotykiai Rusijoje online, filmai online, rusiški filmai lietuviu kalba, žiureti komedijas online, klasikos online, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.