Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Nuostabi dabartis / The Spectacular Now (2013)
2013 , Filmai 2013, Dramos, Komedijos, Romantiniai IMDB: 7.1

Nuostabi dabartis / The Spectacular Now (2013)
(balsavo:1)


Vaidina: Miles Teller, Shailene Woodley, Brie Larson, Masam Holden, Dayo Okeniyi, Kyle Chandler, Jennifer Jason Leigh, Nicci Faires, Ava London, Whitney Goin, Andre Royo, Bob Odenkirk, Mary Elizabeth Winstead, Levi Miller, E. Roger Mitchell, Kaitlyn Dever, Gary Weeks, Logan Mack, Valerie Payton, Christopher Nathan Miller…Filmo „500 meilės dienų“ autoriai pristato naują nuostabią istoriją apie gyvenimo grožį ir apie meilę. Abitūrai besiruošiantis Sateris mano gyvenantis nuostabiai – turi gražią merginą, gerą darbą vyriškų drabužių parduotuvėje, jam patinka mokykloje, jis – visų vakarėlių siela, nė negalvojantis apie ateitį. Sateris – jau beveik alkoholikas, negalintis paleisti iš rankos svaigalų taurės. Neapsikentusi jį palieka mergina.

Smarkiai skausmą alkoholiu aplaistęs vaikinas atsibunda nepažįstamame kieme, kur jį pakalbina Eimė. Ji – simpatiška mergina, kitokia nei pažinotos – skaito mokslinę literatūrą, nevaikšto į vakarėlius ir neturi vaikino. Nors ji skrupulingai planuoja savo ateitį, o Sateris gyvena iliuzijoje apie savo nuostabią dabartį – juodu kažkaip susieina ir pradeda dalytis skirtingais požiūriais į gyvenimą. Ko juos abu išmokys ši pažintis? Ar lėbauti įpratęs Sateris neįskaudins patiklios Eimės?.

Eimę vaidina Divergentę įkūnijusi ir Auksiniam gaubliui nominuota Shailene Woodley, o Saterį – filme apie talentingą jauną būgnininką „Atkirtis“ sužibėjęs Miles´as Telleris.25-06-2017, 00:57 | Peržiūrų: 1625 | Raktažodžiai: žiureti filma Nuostabi dabartis, Nuostabi dabartis filmas online, Nuostabi dabartis žiureti nemokamai, geri filmai online, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.