Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Pabusti gyvenimui / Waking Life (2001)
2001 , Animaciniai, Dramos, Fantastiniai IMDB: 7.8

Pabusti gyvenimui / Waking Life (2001)
(balsavo:2)


Vaidina: Trevor Jack Brooks, Lorelei Linklater, Wiley Wiggins, Glover Gill, Lara Hicks, Ames Asbell, Leigh Mahoney, Sara Nelson, Jeanine Attaway, Erik Grostic, Bill Wise, Robert C. Solomon, Kim Krizan, Eamonn Healy, J.C. Shakespeare, Ethan Hawke, Julie Delpy, Charles Gunning, David Sosa, Alex Jones…Tai filmas sukrečiantis kiekvieno asmeninį pasaulį. Tai filmas - filosofija, tai stipriau už religijas ar bet ką kitą, tai gyvenimas. ŠŠis filmas fantastišškas bandymas atsakyti į daugumą jau tūkstančius metų bandomų spręsti filosofinių klausimų. Kokia gyvenimo prasmė, o gal jis amžinas? Kas yra evoliucija? Kaip veikia žmogaus elgsena? Kas yra individualybe? Tai nėra kinas, na, bent ne toks, kokį męs įpratę matyti, tai vienas išš tų filmų, kurių ilgai neužmiršti ir po jų į pasaulį žiūri kitomis akimis.


21-10-2017, 11:35 | Peržiūrų: 4124 | Raktažodžiai: Pabusti gyvenimui online, nemokami filmai, filmai online, filmai nemokamai, filmai online nemokamai, animaciniai filmai, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.