Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Sukrėtimas / Concussion (2015)
2015 , Filmai 2015, Dramos, Biografiniai, Sportas IMDB: 7.1

Sukrėtimas / Concussion (2015)
(balsavo:9)


Vaidina: Will Smith, Alec Baldwin, Albert Brooks, Gugu Mbatha-Raw, David Morse, Arliss Howard, Mike O'Malley, Eddie Marsan, Hill Harper, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Stephen Moyer, Richard T. Jones, Paul Reiser, Luke Wilson, Sara Lindsey, Matthew Willig, Bitsie Tulloch, Kevin Jiggetts, Gary Grubbs, Randy Kovitz…„Sportas – sveikata“? Tik ne profesionaliems sportininkams

Neretai sakoma, kad sportas – sveikata. Galbūt, tačiau tikrai ne tuomet, kai sportuojama profesionaliai. Aktyvūs sportininkai visuomet yra padidintoje rizikos grupėje, kalbant apie traumas, o baigę karjerą dažnai lieka suluošinti visam gyvenimui. Filmas „Sukrėtimas“ yra istorija apie sukrečiančius sporto užkulisius. Sporto, kuris pelną iškelia ne tik aukščiau už žmogaus sveikatą, bet neretai – ir gyvybę.

Prieš dešimt metų iš Nigerijos kilęs chirurgas-neuropatologas Bennet‘as Omalu (filme jį vaidina Will‘as Smith‘as) kartu su kolegomis paskelbė apie naujos ligos – lėtinės trauminės encefalopatijos – atradimą. Medikas ligą atrado, tirdamas 2002 m. mirusio vieno garsiausių istorijoje amerikietiškojo futbolo žaidėjų Maiko Vebsterio smegenų mėginį. B. Omalu atradimas, kad futbolininkų smegenų pažeidimai, anksčiau stebėti tik Alzheimerio liga ar silpnaprotyste sergančių asmenų smegenyse, ilgai buvo ignoruojami – daugiausiai JAV Nacionalinės futbolo lygos (NFL) pastangomis. Apie tai garsiai buvo pradėta kalbėti tik 2009 m., kuomet Ameriką sukrėtė netikėta 26-erių metų futbolininko Chris‘o Henry‘io mirtis. Jo smegenyse buvo rasti tokie pat pažeidimai.

Sukrečianti istoriją apie paprastą mediką, kurio bandymus pasauliui atskleisti baisią tiesą slopina galinga organizacija, dėl pelno pasiryžusi papirkinėti, šantažuoti, šmeižti, meluoti ir galbūt netgi žudyti. Filmas „Sukrėtimas“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti vasario 19 dieną.


18-04-2017, 11:40 | Peržiūrų: 8740 | Raktažodžiai: Galvos sutrenkimas 2015 online, Sukrėtimas 2015 online, Galvos sutrenkimas filmas, nemokami filmai, filmai online, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.