Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Kruvina seserijos paslaptis / Sorority Row (2009)
2009 , Mistiniai, Trileriai, Siaubo IMDB: 5.1

Kruvina seserijos paslaptis / Sorority Row (2009)
(balsavo:4)


Vaidina: Teri Andrez, Adam Barrie, Megan Wolfley, Robert Belushi, Marie Blanchard, Briana Evigan, Zack Garrett, Margo Harshman, Rumer Willis, Jamie Chung, Leah Pipes, Audrina Patridge, Matt O'Leary, Julian Morris, Debra Gordon, Matt Cannon, Carrie Fisher, Caroline D'Amore, Matt Lanter, Maxx Hennard…Jei mokykloje priklausai brolijai ar seserijai, būk tikras, kad jie tavimi pasirūpins ir apgins tavo garbę. Tai šventa pareiga – visi už vieną, vienas už visus. "Teta Pi" merginos taip pat laikėsi šio principo ir kai išaiškėjo, jog vieną seserijos narę – Megan – apgaudinėja vaikinas, jos nusprendė jį pamokyti.

"Teta Pi" narės sukūrė suktą ir gana žiaurų planą: nusikaltusį vaikiną priversti patikėti, jog jis nužudė Megan, tuomet nugabenti į nuošalią vietovę ir įtikinti jį, jog jis privalo sukapoti jos kūną ir įmesti į ežerą, nes kitaip jam gresia kalėjimas. Taip merginos tikėjosi pagąsdinti ir pamokyti „nusikaltėlį", o po to prisipažinti, jog tai – tik pokštas.

Deja, "Teta Pi" merginų pokštas klaikiai nepasiseka ir Megan žūsta nuo paklaikusio buvusio vaikino rankos. Nelaimingas atsitikimas pribloškia ir išgąsdina seserijos merginas. Nevilties ir šoko akimirką vadeles į rankas paima valdingoji Džesika ir įtikina visa, kad jos privalo nuslėpti Megan mirtį. Tad merginos atsikrato jos kūno ir sutaria, kad niekada niekam apie tai nepasakos.


18-04-2017, 22:03 | Peržiūrų: 1937 | Raktažodžiai: Kruvina seserijos paslaptis online, Sorority Row online, nemokami filmai, siaubo filmai, mistiniai filmai, filmai internetu, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.