Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Keršto aitvaras / Kite (2014)

Keršto aitvaras / Kite (2014)
(balsavo:3)


Vaidina: India Eisley, Jaco Muller, Annabel Linder, Christina Storm, Callan McAuliffe, Jane Van Der Westhuizen, Samuel L. Jackson, Deon Lotz, Carl Beukes, Kenneth Nta, Craig Macrae, Jody Abrahams, Danny Keogh, Steinman Goosen, Jolene Martin, Matthew Van Leeve, Cleo Rinkwest, Keci Eatock, Sabeehah Tagari, Louw Venter…Niekada nenuvertinkite merginos, kuri neturi ko prarasti. Pagal kultinį animacijos filmą sukurta juosta pasakoja jaunos herojės Savos gyvenimą. Mačiusi savo tėvo policininko ir mamos mirtį Sava auga korupcijos ir nusikaltimų liūne. Sulaukusi aštuoniolikos – ji jau profesionali žudikė, susijusi su prekiautojų žmonėmis tinklu. Dabar ji neturi kuo pasikliauti, bet neturi ir ko prarasti. Sava su tėvo buvusiu partneriu ir savo draugo pagalba padarys viską, kad atkeršytų tėvų žudikams. Filme su žavia pradedančia pagrindinio vaidmens atlikėja India Eisley vaidina „Oskarui“ nominuotas aktorius Samuelis L. Jacksonas.

Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo 1988-ųjų metų Japonijos anime žanro juostą, iš karto po išleidimo tapusią žanro klasika. Minėtos juostos gerbėjus papirko filmo dvilypumas: jaunos mergaitės naivumas ir nesuvokiamas žiaurumas, pasąmoninė tėvų meilės paieška ir brutalios prievartos scenos, vaikiškos svajonės ir ciniškas susidorojimas su aukomis. Amerikiečių perdirbinys yra žymiai švelnesnis, tačiau ir jame netrūksta šokiruojančių scenų.
24-03-2016, 12:43 | Peržiūrų: 3283 | Raktažodžiai: Keršto aitvaras omline, Kite online, veiksmo filmai, dramos filmai online, filmai internetu, žiureti filmus nemokamai, filmai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.