Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Kerštas Už Andželą / Avenging Angelo (2002)
2002 , Komedijos, Kriminaliniai, Veiksmo IMDB: 5.2

Kerštas Už Andželą  / Avenging Angelo (2002)
(balsavo:2)


Vaidina: Sylvester Stallone, Madeleine Stowe, Anthony Quinn, Raoul Bova, Harry Van Gorkum, Billy Gardell, George Touliatos, Angelo Celeste, Ezra Perlman, Carin Moffat, John Gilbert, Dawn Greenhalgh, Angelo Tsarouchas, Nancy Beatty, Lori Alter, Kristina Nicoll, Gino Marrocco, Francesco Zimone, Brandon Carrera, Sandra Biondi…Graži ir turtinga Dženifer Baret su siaubu sužino, kad iš tikrųjų ji yra tik ką nužudyto mafijos vadeivos Andželo Aligerio duktė. Dabar jai atiteko palikimas – visada niūrus apsaugininkas Frenkis ir krūva bjaurių tipų, kurie nori suvesti sąskaitas su nekenčiamo priešo giminaite.

Gerbdamas bosui duotą žodį duotą, bebaimis Frenkis nuolatos gelbsti Dženifer nuo samdytų žudikų. Vyrukas net nenujaučia, kad lemtingoji gražuolė savo tėvo žudikams jau rengia keršto planą.


6-05-2017, 12:28 | Peržiūrų: 2173 | Raktažodžiai: Kerštas Už Andželą online, žiureti filma Kerštas Už Andželą, žiureti filmus nemokamai, nemokami filmai online, filmai dykai online, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.