Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Gidas, kaip atpažinti savo nuodėmes / A Guide to Recognizing Your Saints (2006)
2006 , Dramos, Kriminaliniai IMDB: 7.1

Gidas, kaip atpažinti savo nuodėmes / A Guide to Recognizing Your Saints (2006)
(balsavo:1)


Vaidina: Robert Downey Jr., Shia LaBeouf, Melonie Diaz, Dianne Wiest, Julia Garro, Eleonore Hendricks, Adam Scarimbolo, Peter Anthony TambakisRašytojas Dito Montielis pasiryžo debiutuoti režisūroje ir papasakoti biografinę istoriją apie sudėtingą paauglystę Niujorko gatvėse. Prekyba narkotikais, ryšiai su merginomis, geriausių draugų netektys, žiaurūs susidorojimai su priešais, meilės paieškos, lemtingas kivirčas su tėvu ir pabėgimas į nežinią. Asmeniškas, atviras ir dramatiškas filmas, kuriuo režisierius mėgina ieškoti savo klaidų ir prisiminti svarbiausias jaunystės akimirkas. Įspūdinga juosta pelniusi begalę prestižinių apdovanojimų bei nepriklausomo kino festivalio „Sundance“ prizą už geriausią režisūrą.


26-03-2017, 00:26 | Peržiūrų: 2439 | Raktažodžiai: Gidas kaip atpažinti savo nuodėmes, Gidas kaip atpažinti savo nuodėmes online, A Guide to Recognizing Your Saints (2006), filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.