Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Dviguba rokiruotė / Infernal Affairs (2002)
2002 , Dramos, Kriminaliniai, Mistiniai, Trileriai IMDB: 8.1

Dviguba rokiruotė / Infernal Affairs  (2002)
(balsavo:1)


Vaidina: Andy Lau, Tony Leung Chiu Wai, Anthony Wong Chau-Sang, Eric Tsang, Kelly Chen, Sammi ChengPolicininkas Čanas yra infiltruojamas į Honkongo mafiją. Jis turi padėti iš vidaus atskleisti jos nusikaltimus. Tačiau ir policijoje dirba gerai įslaptintas mafijos agentas. Kiekvienas jų turi aiškią užduotį – atrasti išdaviką.

Iš kinų kalbos filmo pavadinimas išsiverčia kaip „Nenutrūkstamas kelias“, taip pateikiant užuominą į aviči – žemiausią pragaro lygį budizme, kur patekęs žmogus kenčia be paliovos. Angliškame pavadinime pasitelktas žodžių žaismas sujungus teisėsaugos terminą internal affairs ("vidaus reikalai") su būdvardžiu infernal ("pragariškas", "pragaro").

Filmas sulaukė kritikų pripažinimo už originalų scenarijų ir glaustą bei greitą istorijos atpasakojimą. „Dviguba rokiruotė“ nepaprastai didelės komercinės sėkmės sulaukė Honkonge, buvo skelbta, kad filmas atgaivino Honkongo kiną, kuris, kaip teigiama, stokojo kūrybingumo. 2004 m. „Miramax Films“ įsigijo teises platinti filmą Jungtinėse Valstijose. Dėl filmo komercinės sėkmės buvo pastatytos dar dvi dalys, „Dviguba rokiruotė 2“ (priešistorė) ir „Dviguba rokiruotė 3“ (tęsinys), abu išleisti 2003.

Filmas tinklalapyje Rotten Tomatoes įvertintas 95 % teigiamų recenzijų.

2006 m. JAV pasirodė šio filmo perdirbinys – „Infiltruoti“ ("The Departed"), kurį režisavo Martin Scorsese. „Infiltruoti“ pelnė 4 Oskarus, tame tarpe ir geriausio metų filmo.

20-12-2016, 21:30 | Peržiūrų: 3930 | Raktažodžiai: Dviguba rokiruotė online, filmai lietuviu kalba, žiureti filmus nemokamai, nemokami filmai online, Infernal Affairs (2002), filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.