Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Jūros giesmė / Song of the Sea (2014)

Jūros giesmė / Song of the Sea (2014)
(balsavo:6)


Vaidina: David Rawle, Brendan Gleeson, Lisa Hannigan, Fionnula Flanagan, Lucy O'Connell, Jon Kenny, Pat Shortt, Colm Ó'Snodaigh, Liam Hourican, Kevin Swierszcz, Will Collins, Paul YoungMažajai nebylei Sieršai ir jos broliui Benui klausantis jūros kriauklėje aidinčios jūros dainos, atgimsta senovės airių legenda apie mitines būtybes selkes – pusiau ruonius, pusiau žmones. Sesuo ir brolis netrunka suprasti, kad Sierša yra paskutinioji selkė, galinti nuo pražūties išgelbėti ne tik magišką jūrų pasaulį, bet ir savo šeimą. Tereikia surasti stebuklingąjį ruonio apsiaustą ir taip atgauti selkės galias, leisiančias Sieršai prabilti ir pačiai užtraukti jūros dainą. „Prarasdami savo tautos paveldą, folklorą, prarandame daug daugiau nei pasakojimus ir istorijas – kartu netenkame pagarbos gamtai, pusiausvyros, o su ja ir senųjų tradicijų“, – sako režisierius Tommas Moore’as.


27-02-2017, 21:55 | Peržiūrų: 7905 | Raktažodžiai: Jūros giesmė 2014 online, žiureti filma Jūros giesmė, Song of the Sea 2014, filmukas Jūros giesmė, nemokami filmai online, žiurėk online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.