Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Keršto valanda / Walking Tall (2004)
2004 , Kriminaliniai, Veiksmo IMDB: 6.2

Keršto valanda / Walking Tall (2004)
(balsavo:3)


Vaidina: Michael Bowen, Johnny Knoxville, Dwayne Johnson, Neal McDonough, Ashley Scott, John Beasley, Barbara Tarbuck, Kristen Wilson, Khleo Thomas, Kevin Durand, Andrew Tarbet, Patrick Gallagher, John Stewart, Eric Breker, Ryan Robbins, Michael Adamthwaite, Darcy Laurie, Fred Keating, Ben Cardinal, Kett Turton…Po tarnybos karinėse pajėgose Krisas Vonas sugrįžta namo, tikėdamasis pradėti naują gyvenimą. Tačiau gimtinėje jo laukia nemalonūs netikėtumai. Senas jo priešas Džėjus Hemiltonas miestelyje jau keletą metų įvedęs savo geležinę tvarką. Jis uždarė medžio perdirbimo gamyklą – vienintelę vietą, kur buvo galima gauti darbo, - o ko ne visus gyventojus įsuko į savo nusikalstamą verslą. Dabar apylinkėje klesti prievarta, narkomanija ir kriminaliniai nusikaltimai. Tačiau Krisas neketina nuleisti rankų. Jis tampa šerifu ir prisiekia išgelbėti miestelį iš niekšo Hemiltono vergovės.

28-01-2017, 23:24 | Peržiūrų: 4046 | Raktažodžiai: kersto, valanda, online, nemokami filmai, the rock, filmai, nemokamai, seni, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.