Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Meilė Niujorke 2: pratęsimas Bankoke / Love in the Big City 2 (2010)
2010 , Komedijos, Fantastiniai, Romantiniai IMDB: 6.0

Meilė Niujorke 2: pratęsimas Bankoke / Love in the Big City 2 (2010)
(balsavo:3)


Vaidina: Aleksey Chadov, Vera Brezhneva, Vladimir Zelenskiy, Svetlana Khodchenkova, Ville Haapasalo, Anastasiya Zadorozhnaya, Filipp Kirkorov, Leonid Yarmolnik, Mikhail Efremov, Anastasiya Stotskaya, Pavel Volya, Igor Jijikine, Ravshana Kurkova, Evelina Bledans, Igor Vernik, Pavel Derevyanko, Spartak Sumchenko, Anton Eskin, Sergey Serov, Valeriya Kondra…Igoris pasikviečia Sauną ir Artiomą kartu su antrosiomis pusėmis į tėvo rančą. Igoris vienu šūviu planuoja nušauti du zuikius: visi drauge pailsės, o jis pagaliau supažindins savo išrinktąją Nastią su būsimuoju uošviu. Lėktuve kompanija susipažįsta su amerikiečių pora, kurie jiems papasakoja apie vienuolyną miesto pakraštyje. Anot legendos, vienuolynas garsėja tuo, kad padeda susigrąžinti vaisingumą viltiems netekusioms poroms. Nors Igoris, Sauna ir Artiomas visai nedega noru tapti tėvais, tačiau vis dėlto sutinka nueiti į ekskursiją.

Vos įžengę pro vienuolyno vartus, vaikinai iškrečia kvailystę. Nepaisant vienuolio įspėjimų visi paliečia šventojo statulą, o tai reiškia, jog pirmoji meilės naktis taps naujos gyvybės pradžia. Tačiau lengvabūdžiai jaunuoliai nenori tikėti tokiu „prietaru", nors širdies kertelėje krebžda nerimas... Galiausiai jie nusprendžia, kad ramybės dėlei, jie susilaikys nuo kūniškų malonumų. Tai būtų nedidelė problema, tačiau merginos sužino tikruosius sekso boikoto motyvus. Joms tai baisus įžeidimas, tad Nastia, Alisa ir Katia palieka vaikinus „mėgautis" nerūpestingu gyvenimu ir išvažiuoja.


4-04-2017, 13:28 | Peržiūrų: 2768 | Raktažodžiai: Meilė Niujorke 2 pratęsimas Bankoke, Komedijos online, Meilė Niujorke 2 online, žiureti filma Meilė Niujorke 2, filmas online, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.