Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Durys grindyse / The Door in the Floor (2004)
2004 , Dramos, Komedijos, Romantiniai, Mistiniai IMDB: 6.7

Durys grindyse / The Door in the Floor (2004)
(balsavo:1)


Vaidina: Elle Fanning Jeff Bridges Kim Basinger Jon Foster Larry Pine John Rothman Harvey Loomis Bijou Phillips.Tedas ir Mariona Koulai yra pora, kurių santuoka ant žlugimo ribos. Po to, kai du jų paaugliai sūnūs žuvo autokatastrofoje, Marianą kankina gili depresija. Tuo metu Tedas vis giliau grimzta į neištikimybę, ir nei Tedas, nei Mariana nenori ir negali skirti visapusiško dėmesio savo gyvai išlikusiai dukrai Rūtai. Tedas, žymus knygų vaikams rašytojas, nusamdo sumanų šešiolikmetį mokinį, kad šis jam padėtų redaguoti jo naujausią rankraštį. Bet Tedas puikiai suvokia, kad Edis yra neįtikėtinai panašus į vieną iš jo žuvusių sūnų ir kad tai turės stulbinantį poveikį Marianai. Edis greitai pajunta stiprų potraukį gražiajai savo boso žmonai, o Mariana, besiblaškanti tarp sielvarto ir aistros, įsitraukia su juo į meilės santykius, kurie tampa daugelio šeimos emocinių krizių atomazga.

23-11-2016, 23:13 | Peržiūrų: 2594 | Raktažodžiai: Durys grindyse online, žiureti filma Durys grindyse, romantiniai filmai, žiureti filmus nemokamai, dramos, filmai online, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva