Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Amerikietiškas pyragas: vestuvės / American Pie: Wedding (2003)
2003 , Komedijos, Nuotykių IMDB: 6.3

Amerikietiškas pyragas: vestuvės / American Pie: Wedding (2003)
(balsavo:3)


Vaidina: Jason Biggs, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Alyson Hannigan, Shannon Elizabeth, Eugene Levy, Tad Hilgenbrink, Arielle Kebbel, Jason Earles, Crystle LightningAnksčiau ar vėliau tai turėjo įvykti. "Amerikietiško pyrago” herojai baigė mokyklą, įstojo į koledžą ir pagaliau "subrendo”. Dabar jie ruošiasi padaryti tai, ko dar niekada nedarė. Viešai. Matant giminėms, draugams ir artimiesiems. Tai bus patirtis, kurios jie neužmirš visą savo gyvenimą, nes patrakėlis Džimas ir "drovuolė” Mišelė ketina… susituokti! Paaugliški erotiniai žaidimai liko praeity. Dabar laikas ruoštis vestuvėms, kurios, kaip žinia, nėra tokia jau lengva užduotis. Ypač, kai norisi, kad viskas būtų idealu. Kadangi abu įsimylėjėliai trokšta būtent to, jie nuolat patenka į komiškas ir iki ašarų juokingas situacijas, įtraukdami į jas savo tėvus bei draugus. Išsvajotas pirmas kartas visada taip laukiamas, tačiau ne visada nuspėjamas!

15-01-2017, 21:47 | Peržiūrų: 5787 | Raktažodžiai: Amerikietiškas pyragas: vestuvės, Amerikietiškas pyragas 3, American Pie: Wedding (2003), komedijos online, filmai online, viskas dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva