Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Greiti ir įsiutę 5 / Fast Five (2011)

Greiti ir įsiutę 5 / Fast Five (2011)
(balsavo:13)


Vaidina: Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Gal Gadot, Dwayne Johnson, Elsa Pataky, Sung Kang, Matt Schulze, Ludacris, Gina Carano, Luke EvansPabėgęs į laisvę Dominykas Torreto ir jam padėjęs Brianas O'Konneris bėga iš valstijų kirsdami net kelias sienas ir apsistoja Brazilijoje, kur jų laukia ne tik daug laukinių beždžionių, bet ir paskutinis darbas, kurį norom nenorom reikės atlikti, kitaip laisvę jie matys kaip savo ausis.

Buvusiam policininkui ir buvusiam nusikaltėliui padės judviejų suburta pačių geriausių lenktynininkų komanda, o sutrukdyti užmačioms bandys dviese: vietinis pasibjaurėtinos reputacijos biznierius ir užsispyręs federalinis agentas Hobbsas ir jo komanda.

Pirmasis visus siekia nuvaryti į kapus, o antrasis nors ir pasižymi puikiais pasiekimais darbe, tačiau yra ganėtinai kvailokas, nes skirtingai nuo kino žiūrovų, ilgai negali atskirti "blogų" vyrukų nuo "gerų" ir vaikosi visus iš eilės. Brianui ir Domui beliks pasitikėti tik savo sėkme ir miklumu.s.

3-01-2017, 23:02 | Peržiūrų: 10004 | Raktažodžiai: Greiti ir įsiutę 5, Greiti ir įsiutę, Greiti ir įsiutę 5 online, filmai dykai online filmai online, filmai lietuviu kalba, Fast Five (2011) Online, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva