Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Gatvės Vaikis / Fighting (2009)
2009 , Dramos, Veiksmo, Sportas IMDB: 5.6

Gatvės Vaikis / Fighting (2009)
(balsavo:3)


Vaidina: Channing Tatum, Terrence Howard, Zulay Henao, Michael Rivera, Flaco Navaja, Peter Anthony Tambakis, Luis Guzmán, Anthony DeSando, Roger Guenveur Smith, Brian White, Ivan Martin, Danny Mastrogiorgio, Altagracia Guzman, Gabrielle Pelucco, Angelic Zambrana, Dante Nero, Jim Coope, Melody Herman, Doug Yasuda, Cung Le.Kova be taisyklių. Dėl pinigų, garbės ir paties gyvenimo.

Jaunas vaikinas iš provincijos – Šonas Makarturas (aktorius Channingas Tatumas) – bėgdamas nuo savo praeities, atvyksta į Niujorką. Bėgti yra nuo ko – šeimos tragedija, su kuria nesugebėjęs susitaikyti tėvas atitolo nuo sūnaus ir vaikiną paliko be artimųjų palaikymo ir supratimo.

Šonas užsiima suklastotų prekių pardavinėjimu gatvėse, tačiau tai jam nelabai sekasi – pirkėjų nedaug, o pinigų nuolat trūksta.

Vieną dieną Šonas sutinka iš pirmo žvilgsnio ganėtinai paslaptingą vyrą, vardu Harvis Bordenas (akt. Terrence‘as Howardas). Netrukus paaiškėja, kad vyro paslaptingumas slepia jo visuomenėje nepriimtiną veiklą: Harvis yra nelegalių gatvės kovų vadybininkas. Vieno atsitiktinio incidento gatvėje metu Harvis patyrusia akimi iš karto įžvelgia, kad Šonas – puikus kandidatas į gatvės kovotojus, ir atskleidžia jam savo paslaptį, įvesdamas vaikiną į pogrindinių kovų pasaulį.

17-11-2016, 12:12 | Peržiūrų: 5860 | Raktažodžiai: Gatvės Vaikis online, Fighting online, dramos filmai, veiksmo filmai, sportas online, nemokami filmai, filmai internetu, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva